fbpx

לתאום פגישה:

בגדי ערב מידות גדולות

את יפה ומיוחדת גם כשאת במידות גדולות

מגיע לך שיעצבו עבורך שמלות ערב מידות גדולות שידגישו את יופייך

זה מערכות לבוש המורכבות ממספר פריטי לבוש המורכבים בהתאם ומהווים מראה מרהיב ואופציה יותר מהודרת ומיוחדת ללבוש של אימא /אחות של הכלה, שאמורה ל ייחד אותן ב הופעתן כבעלות השמחה. כאשר כשמדובר על ה"אימא של", או על ה"אחות של … לנשים במידות גדולות ,יש לבחור בין מגוון רחב של אפשרויות :מחוך ומכנסי ערב ,מחוך וחצאית ,חליפות שני חלקים מערכת של 3 חלקים גופיה עליוון ומכנסים/חצאית ועוד .. מה שחשוב להדגיש כי כל בגד ערב שבוחרים חייב להיות נוח לתנועה.

כאשר לפנייך אירוע גדול ומשמעותי בו תידרשי לבחור בין בגד ערב לבין שמלה, את וודאי יודעת כי לפנייך משימה חיפושים רבים של מעצבי אופנה, מדידות, לבטים ולבסוף גם החלטה אחת מנצחת על השמלה המושלמת מבחינתך.

מציאת בגדי ערב מידות גדולות לחגיגות משפחתיות מהוות מוקד לא קטן של כאב ראש, ריצות והכנות מקדימות. אנו חשופות מדי יום ביומו "לטרנדים העכשוויים", שבהם אדייאל היופי עולה בקנה אחד עם רזון. לכן נראה לנו כי שמלות ערב ובכלל כל מערכות הלבוש מתאימות לרזות ופחות לנשים במידות גדולות .

בגדי ערב מידות גדולות תוכלי למצוא בחנויות, רשתות, בוטיקים וירידי אופנה כמו כן, באמצעות חנויות אונליין אשר מציעות מבחר נרחב של בגדים ,האינפורמציה זורמת בעיתונות, בטלוויזיה, באינטרנט ובמגזינים, ונפשנו כמהה להראות כמו ה"דוגמנית" ,אך חשוב לשאול את עצמנו, איך הבגד הזה ייראה, ויחוש, טוב עלינו? והאם אנחנו מתאימים לסוג האפנה הזה שכן במרבית המקרים המחירים ברשת נמוכים יותר ממחירי המעצבים.

לבוש מיוחד, שאינו יומיומי, ואשר נועד לאירועים חשובים, פרטיים, עסקיים או משפחתיים, חשוב לעצב בסטודיו של מעצב/ת עם נגיעה אישית, רגישות ליווי צמוד ומקצועי, אמינות ויושר בייחוד במידות גדולות. כך שלא רק הרגשתך והתחושה הנכונה, שזהו, זה מה ש את מחפשת וזה מה שיוביל אותו להצלחה באותו האירוע כל התהליך יהיה מרתק .

עיצוב בגדי ערב מידות גדולות

בעיצוב בגדי ערב מידות גדולות יש למצוא בנוסף לסגנונך ומידות גופך ,גם את החיבור הנכון, השילוב המתאים והמראה האופטימלי לאותו אירוע .עיצוב נכון של הבגד יטשטש מגרעותיך וידגיש מעלותייך .תוכלי להרגיש נשית ונחשקת וליהנות ממראה בלתי נשכח המשלב יוקרה וייחודיות . כאשר בוחרים שמלות ערב לנשים גדולות ,תכונות אלה חשובות. נשים במידות גדולות צריכות להיזהר מפני טרנדים עיצובים שיכולים להתבטא בצבעים עזים ונועזים הדפסים גדולים וללכת על מראות קלאסיים ובטוחים יותר. בגזרה כדאי ללכת על מה שמחמיא ולא על מה שאפנתי בהכרח. בגד ערב בגזרה מחמיאה ובצבע אפנתי המדגיש את הקימורים הנכונים יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

בגדי ערב חגיגיים אשר יושבים על הגוף ומחמיאים לגזרה, שיגרמו לך להרגיש נפלא לאורך כל שעות הערב. הם רק בגדי ערב בהתאמה אישית, לפי טעמך ,סגנונך וכמובן מידות גופך כאשר לפנייך אתגר לא פשוט שכזה ,שבו עלייך לבחור בבגד ערב לנשים במידות גדולות הרי שחשוב שמעצב נכון יעצב לך את הבגד המתאים לך ביותר.

אטי יעקובסון, בעלת סטודיו בראשל"צ, מעצבת אופנה עם ניסיון רב ,מוכשרת, מקורית, רגישות ויחס אישי תתאים לך את הבגד המושלם שיהלום אותך ויגרום לך להרגיש יפה, אפנתית, ומאושרת .

אם בכל זאת חפצה נפשך בשמלה מוזמנת להמשיך לקרוא על שמלות ערב וגם שמלות ערב לנשים מלאות

בואי ואעצב לך בגד ערב עבור האירוע שלך בצורה המושלמת והמחמיאה לך ביותר.

צלצלי עכשיו 050-7957134

By | 2017-05-13T22:05:10+02:00 ינואר 17th, 2016|בלוג|0 תגובות
Call Now Button