fbpx

לתאום פגישה:

איך בוחרים צבע לשמלת ערב

איך בוחרים צבע לשמלת ערב

אם את רוצה להבטיח לעצמך שאף אחד לא יפספס אותך באירוע וברצונך להרגיש ולהראות הכי טוב שיש, הקדישי תשומת לב מיוחדת לבחירת צבע שמלת הערב שלך. העין שלנו קולטת יופי כאשר יש סימטריה והרמוניה של צבעים, מבחינת, מבנה גופך, לבושך, גוון עורך שערך וצבע עינייך צבע שיערך וגוון עורך. התהליך של איך בוחרים צבע לשמלת ערב הוא תהליך ארוך של מחשבה ויש חשיבות לירידה לפרטים הקטנים.

לכולנו,בכל מידה ובכל גיל יש את הצבעים הייחודיים המחמיאים לנו. לצבעים ישנה השפעה ישירה על התחושות שלנו וכל צבע מעורר בנו משהו אחר. שילוב נכון של צבעים יחד יכול ליצור הרמוניה ויופי להחמיא ולשפר את הופעתך לעצב מחדש את גופך להסתיר, להחמיא להוסיף לגובה ולהצר היקפים. מאידך, התאמת צבע לשמלה יכולה לעבוד נגדך לשנות את הצבעים הטבעיים שלך או לחילופין מתח ועומס עייפות חיוורון ומראה לא נעים לעין ולהרגשה.

מה חשוב והאם יש צבע משמין או מרזה ?

  1. ברצונך לתת לגופך מראה צר וארוך יותר? אי אפשר להתעלם מגזרת השמלה ומסוג הבד אך שמלת ערב בצבעים כהים,נותנת אשליה של צמצום היקפים. צבעים כמו שחור,חום, כחול כהה, כחול,בורדו בהחלט יכולים לגרום לך להיראות הרבה יותר רזה כי יש להם השפעה של הסוואה וטשטוש. שמלות ערב בצבעים בהירים וזרחניים גורמים לך לבלוט יותר כי יוצרים נקודת מוקד ומושכים את העין.
  2. לנשים בעלות גוון עור בהיר,ושער בלונדיני,מתאים כמעט הכול. שמלות בצבעים כהים או צבעים חזקים כמו כחול על גווניו ירוק על גווניו, ירוק תפוח,ירוק דשא ירוק פטרול. האפור,על כל גווניו, חום שוקולד.
  3. נשים בעלות עור כהה ושיער חום אדום נחושת על גווניו יראו נפלא בצבעי פסטל בהירים, סגול לילך שנוטה לוורוד יוצר מראה נעים,צעיר ורגוע. צבעים מתכתיים,זהב וכסף הם תמיד המנצחים כי משדרים  יוקרה.
  4. לשמלת ערב בדרך כלל יהיה מראה מונוכרומאטי (צבע אחיד)היוצר את האשליה של גוף ארוך וצר. כל הצבעים יראו נפלא עם אותם הגוונים מאותה משפחה. ניתן לשלב צבעים הנמצאים בסמוך בגלגל הצבעים כמו צבע האדום עם הסגול. בלוקים של צבעים יוצר אשליה של חיתוך הגוף לחלקים .מעולה בשמלת ערב בגזרת פרינסס. שילוב צבעים משלימים צבעים  שנמצאים אחד מול השני בגלגל הצבעים ויוצרים קונטרס,מושכים תשומת לב רבה. (אדום-ירוק)יוצר עיצובים בעלי ניגודיות חזקה, יש להשתמש בזהירות כי הם נפלאים אך יוצרים מראה נועז ורומנטי.

התאמת צבע לשמלת ערב – איך עושים זאת?

כדי להבין אילו הצבעים מחמיאים לך תסתכלי על עצמך במראה התייחסי אל הגוף שלך כמו אל פסל האם גופך נמוך/גבוה,החזה , גבוה ,נמוך,גדול/קטן  הירכיים,רחבות בגלל הבטן,ביכולתך  לעצב אותו ויזואלית ולעצבו מחדש בעזרת בחירת צבע תואם, בהתאם למטרות שלך לדוגמה: לטשטש את החלק העליון שאינו נראה טוב ביחס לשאר הגוף שלך זה ימשוך את תשומת הלב מן האזורים הבעייתיים אחרים של הגוף.חשוב גם מה את רוצה לשדר ומי את רוצה להיות בערב  המרגש הזה.את רוצה לייצור מראה דרמטי נועז/רומנטי / קלאסי?

רצוי למדוד שמלות ערב לחתונה בצבעים שונים כדי למצוא מי מהם עובד הכי טוב עבור הופעתך. איזה צבע מדגיש את השיער שלך,מבליט גוון עורך,מדגיש את צבע עינייך,כיצד הוא משתלב עם המראה והצורה שלך האם את מרגישה רזה/גבוהה ?

לסיכום,בחירתך בצבע  מתאים והולם לשמלת הערב  שלך היא הדרך האולטימטיבית להבטיח לעצמך הופעה מלכותית המכבדת את מעמדך וגילך באירוע חשוב כשלך.והכי חשוב, חשוב, שתתחברי לטעם האישי שלך, לאופי שלך שתאהבי את המראה שאת יוצרת לעצמך, שתרגישי נינוחה ומאושרת.

מוזמנות ליצור קשר

אטי יעקובסון – עיצוב שמלות ערב

By | 2017-05-14T14:01:07+02:00 ספטמבר 17th, 2011|בלוג, שמלות ערב לאמא של כלה|4 Comments
Call Now Button