fbpx

לתאום פגישה:

בחירת שמלות ערב לנשים מלאות במידות גדולות

בחירת שמלות ערב לנשים מלאות במידות גדולות

מי אמר שצריך לרדת בגדול, בגלל איזה אירוע משפחתי מפואר?! תמיד מומלץ לרדת במשקל ובשביל הבריאות בלבד. מאידך, אם אין לך רצון עז להשיל מספר קילוגרמים, ובכול זאת את חייבת להפגיז הופעה שווה לגזרה המלאה… שמלת ערב למידה גדולה תהלום כול חמוקיים בולטות, שמיד עם התכנסות לתוך השמלה, תקבלי מראה מחוטב גם אם את מלאה ואף יותר מכך.
אם לאדל מותר, אז בטח גם לך!

בגדי ערב לנשים מלאות משדרים לעולם שאת מלאת ביטחון בגוף שלך, ושאת יודעת כי נשים גדולות הן מושכות ואטרקטיביות לא פחות מנשים בעלות משקל נמוך יותר. זכרי כי אנו לא רק מלאות אלא "מלאות במקומות הנכונים". שמלות ערב לנשים מלאות המעוצבות בצורה נכונה מדגישות בדיוק את זה. את העובדה שאנחנו מעוגלות ומקומרות, כפי שהטבע יצר. בגד ערב נכון מדגיש את החוזקות שלנו ומטשטש את האזורים שהיינו רוצות להסתיר.

שמלות ערב לנשים מלאות, מעשירות ומעצימות את הלוק גם בגזרה המלאה ואפילו השמנה. ניתן לעצב לכול גוף שמלת ערב שווה והולמת כול גוף של אישה ובייחוד לזו המלאה. מעצבות שמלות ערב למידות גדולות עוסקות במלאכתן מתוך אהבה לגוף הנשי והמלא, ולא משאירות אף מלאה חסרת אופנה.

ראי כדוגמא, את אדל הזמרת המוכשרת ויוצאת הדופן, שעוטה על גופה כול פעם מחדש דווקא שמלת ערב בכול הופעה או קליפ מצולם, ובלי בושה ורגשות אשם נראית נפלא ומופלאה למרות גודל גופה. ההמלצה לנשים בעלות גזרה רחבה ומלאה, לבחור שמלות שמטשטשות את החלקים הבולטים תרתי משמע, וליצור מראה ישר ומחוטב שמעניק גזרה נאה ומחמיאה.

הטריק האמיתי טמון לא רק בשמלה שאת לובשת, אלא בהתאמה נכונה של האקססוריז הנוספים לה. השמלות שלנו בנויות בצורה שתקל עלייך מאוד להוסיף להן חגורות במקומות הנכונים ולהוסיף ז'קט מעליהן למראה אלגנטי מעוצב. תארי לעצמך איך תוכלי להיראות במיטבך כשאת לובשת את הבגדים המתאימים לך ביותר ויוצאת לאירוע הבא שופעת ביטחון וחושניות. שמלות ערב למלאות ייצרו בדיוק את התחושה הזו, וכולן מסביבך ירגישו שהיום יש משהו מיוחד מאד באנרגיה שלך, משהו שלא היה שם קודם. זה בדיוק מה שקורה לכל אחת שלובשת את השמלות שלנו ויוצאת לרחוב מלאה בטחון.

בחירת שמלות ערב במידה גדולה

שמלות ערב מידות גדולות, וגם בגדי ערב מידות גדולות ניתן למצוא ברשתות למידות גדולות. מאידך, אם את בעלת האירוע והמארחת הראשית, חשוב לפנות למעצבת או מעצב שמלות במידות גדולות, על מנת להיות מיוחדת במינה. ושחלילה ובד לא תגיע אורחת עם אותה שמלה. כי זה מה שעלול לצפייה באירוע שלך, במידה ותתעצלי או תחסכי בעיצוב אישי בשמלת ערב למידה גדולה.
לפיכך, נדרש ממך, רגע לפני פנייתך למעצבת שמלות ערב במידה גדולה. הגעה מוקדמת ולא מספר ימים לפני האירוע הגדול והחשוב שלך. משום שעיצוב שמלת ערב על פי מידותייך וטעמך האישי, דורש זמן מדידות, בחירה, עיצוב ותפירה. כך שאין סיכוי שלא תהיי מרוצה.
זכרי רק את זה: איש לא יוכל למנוע ממך לצאת למסיבה או לאירוע הבא ולהיראות מיליון דולר. מידה גדולה או קטנה אינה משנה כאשר את מגיעה מטופחת, בשיא הטבעיות, עטופה בשמלה המותאמת בדיוק למידותיך. היופי שלך מתפרץ החוצה, וכל חיוך משדר משהו חדש וטבעי. אז איך תוכלי למצוא את השמלה המותאמת בדיוק לצרכייך?

פני אלי עוד היום, ונשמח לייעץ לך אילו צבעים ישתלבו בצורה המושלמת עם עורך, אילו צבעים ידגישו את העיניים או את השפתיים שלך ואיזו גזרה תהיה הטובה ביותר למבנה גופך. שמלה מותאמת אישית, גם למידות גדולות, יכולה להיות הפריט הכי חשוב בארון שלך – זה שיחמיא לך ביותר. התקשרי אלינו עוד היום, ובואי נגלה יחד איך תוכלי להיראות במיטבך כבר באירוע הקרוב.

 

בואי ואעצב לך בגד ערב  עבור האירוע שלך בצורה המושלמת והמחמיאה לך ביותר.

צלצלי עכשיו 050-7957134 

Call Now Button