fbpx

לתאום פגישה:

שמלות ערב לדתיות – הוד והדר

אישה דתיה היא אישה שהוד והדר לבושה, אישה שהיא צנועה

בגדים עושה את האמירה מה שאת לובשת, משדר את מי שאת, איך את רואה את עצמך ואיך את רוצה שאחרים יראו אותך ….

אני מתמחה בעיצוב שמלות מעוצבות לדתיות בהתאמה אישית, כך שכל אישה יכולה להגשים את החלום שלה וללבוש את השמלה שתמיד דמיינה.

 

איך בוחרים שמלת ערב אפנתית לדתיות ? 

יש לבחור את שמלת הערב על פי אופי האירוע ומיקומו. אולם סגור/גן אירועים

יש להקפיד על לבוש התואם את מעמד האירוע ומגוון אורחיו מבחינת הזרם הדתי .

בעיצוב שמלות ערב לדתיות יש להקפיד על סגנון נקי, קלאסי ואלגנטי לא מצועצע וזועק כדי לא למשוך את עיני הגברים. הגזרות ישימו דגש על כיסוי העור במפתח הצוואר בידיים ,וברגלים ולכן המפתח יהיה סגור ,אורך החצאית יכסה את הרגלים , אורך השרוולים, מעבר למרפק . הבדים יהיו איכותיים ,שאינם שעטנז, שקופים, או נצמדים, בצבעים רגועים.

כאשר אני מעצבת שמלות ערב לנשים דתיות אני מודעת לנתונים המדויקים של כל אישה, לאורך הזרועות והרגליים, על מנת שאוכל לכסות את המרפקים ואת הברכיים, ועדיין לשדר מראה קלאסי ומרשים בכל שמלה. שמלות רבות הן צנועות ומסוגלות לעמוד בתנאים הקפדניים הללו, אך כאשר מדובר בשמלת ערב, יש לשמור על סטנדרטים אחרים על מנת שהשמלה הצנועה לא תיראה פשוטה מדי ומשום כך לא תתאים לאירוע.

כשאת בוחרת לך שמלת ערב לאירוע ,עליך לשדר מראה חזותי אופנתי, אלגנטי, מעודן, מכובד, בקווים פשוטים נקיים, מחויטים/ רכים זורמים, עליך לשלב בין סגנונך האישי ובין הצניעות הנדרשת , עליך להיות ערנית לחידושי האופנה ,לגזרות לבדים ולצבעים .לכן טוב תעשי כשתתבונני בירחוני אופנה ובאתרי האינטרנט.

לאטי יעקובסון מעצבת שמלות ערב לדתיות בהתאמה אישית יש ניסיון רב בתחום האפנה, יחס האישי, וניסיון רב שנים, היא מעצבת שמלות ערב לנשים דתיות תוך הקשבה לרצונותיה של הלקוחה התייחסות לטרנדים החמים הקיימים בתחום וזאת מבלי לגרוע או להתפשר על צניעותה . זה אפשרי כשהמעצבת בוחרת בגזרות נשיות ואלגנטיות צנועות המעוצבות תוך מחשבה על כיסוי אזור הצוואר הידיים והרגליים, ושאר האזורים המועדים לחשיפה.., ,התחשבות במידות גופה וגילה של הלקוחה

בסטודיו ,כל אחת יכולה למצוא שמלות ערב צנועות שמותאמות לסגנון האישי שלה, שיעצבו לה ויתפרו לפי מידותיה. היתרון הגדול של הסטודיו הוא היכולת שלך לשלב בין היצירתיות האישית, הדגמים המוכנים והמידות שלך. כך, כל שמלה הופכת ליצירת אומנות משותפת, שתחמיא לך ולגופך ועדיין תהיה צנועה מספיק, כך שתהיה אחד מהפריטים האהובים עליך ביותר בארון הבגדים. בגדי ערב לנשים דתיות כוללים אתגר מיוחד, משום שבנוסף לעיצוב האישי המותאם לכל אחת, אני גם מתאימה את השמלה למאפיינים המדויקים של בנות המגזר הדתי ולמגמות האופנה הנפוצות כעת.

אחת ההתמחויות שלי היא השימוש בבדים שאינם שקופים ובשכבות שונות היוצרות מראה מעוצב ומקצועי ומחמיאות לגוף, בלי להציג אותו לראווה לעיני כל.

 

בחירת שמלת ערב בה את רוצה להיראות במיטבך ומאידך לשמור על כללי הצניעות המתחייבים מעצם היותך דתיה יכולה להיות כיפית וחוויתית .כן זה אפשרי !

הביטי במגוון הדוגמאות של שמלות לדתיות לאירוע שעיצבתי עבור בנות ישראל מרחבי הארץ, וגלי כיצד אני יכולה לעצב עבורך את הפריטים שחסרים בארון שלך. הסטודיו שלי הוא בין הבולטים בתחום של בגדי ערב לדתיות, ומאות נשים מתהדרות בבגדים שעיצבתי במיוחד עבורן. פני אלינו עוד היום, וגלי כיצד תוכלי לראות את עצמך יפה מאי פעם, ועם זאת לשמור על הצניעות הראויה. אם אינך בטוחה מה הגזרה המתאימה לך או אילו עיצובים לבחור, אשמח לעצב עבורך את שמלת הערב המושלמת.

By | 2017-09-14T17:30:59+02:00 אוקטובר 6th, 2015|בלוג|0 תגובות
Call Now Button